Patchwork Quilt

Iga laps on väärt vähemalt ühte vaid temale mõeldes tehtud lapitekki. Tegelustekk / voodikate, millel on kasutatud lapsele meeldivaid värve ja motiive ning miks mitte ka lapse enda joonistusi, arendab tema tähelepanu ja taju. Selline tekk on ilus mälestus kogu eluks ning muidugi emmel-issil ka armas vaadata :).

Tegelustekk, lapitekk

Mariel on meister tegema igale lapsele just temale sobiva teki ning lubame, et erilisus on garanteeritud :).

Pole vaja muud, kui mõningaid juhtnööre, mis värvid ja motiivid tekil võiksid olla, kui suur see peaks olema, millist vatiini kasutame (voodikatte puhul kasutame õhemat ja tegelusteki puhul paksemat vatiini) ning muu võite jätta juba Marieli hoolde.  

Üleval fotol on üks väikesele Robertile tehtud tegelustekk, kus on peal erinevad aplikatsioonid ning lapse käe- ja jalajälg. Teki mõõdud on 150x150 cm. Sellise teki hind on umbes 180 EUR'st. Hind sõltub lisaks teki suurusele ka aplikatsioonide arvust ja keerukusest, kuna nende tegemine on lapiteki juures üks aeganõudvamaid töid.

Allpool on suuremalt sama teki erinevad aplikatsioonid.

Kui soovid tellida kas oma või kellegi lähedase lapsele sarnast või ka hoopis teistsugust (siin on piiriks vaid fantaasia :)) tekki, siis võta palun meiega ühendust kirjutades meie emailile miapupe@miapupe.com :)

Lapitekk, tegelustekk 

All fotodel ka näiteid lapse enda joonistuste järgi tehtud aplikatsioonidest. Sel juhul tuleb kõige parem tulemus siis, kui laps joonistab (või kirjutab) otse kangale ning seejärel fikseeritakse joonistus tekile õmblusmasinaga. Kui Sa ise meie juurde tulla ei saa, kuid soovid ka oma lapse joonistustega tekki, siis võta julgesti ühendust - leiame lahenduse!

Väga armas viis säilitada lapse varase lapseea unikaalne joonistamisstiil ning ka käe-ja jalajälg :).