....Aplikatsioonidega ja nimeline padi..Applique Pillow....

Rõõmsates värvides, erinevate kujunditega ning nimeline padi on nii ilus voodikaunistus, kui ka lapse taju arendav "'õppevahend" :).

Mariel on meister tegema igale lapsele just temale sobiva padja ning lubame, et erilisus on garanteeritud :). Omapärane katsikukingitus või ka soolaleivakingitus.

Pole vaja muud, kui mõningaid juhtnööre, mis värvid ja motiivid padjal võiksid olla, kui suur see peaks olema ning muu võite jätta juba Marieli hoolde. 

Fotodel on padjad suurusega 50x25cm ning sellise padja hind on orienteeruvalt 50 EUR. 

Kui soovid tellida kas oma või kellegi lähedase lapsele sarnast või ka hoopis teistsugust (siin on piiriks vaid fantaasia :)) patja, siis võta palun meiega ühendust kirjutades meie emaili aadressile miapupe@miapupe.com :)

Padi

Siin näide ka lapse enda joonistuste järgi tehtud padjast. Sel juhul tuleb kõige parem tulemus siis, kui laps joonistab (või kirjutab) otse kangale ning seejärel fikseeritakse joonistus padjale õmblusmasinaga. 

Kui Sa ise meie juurde tulla ei saa, kuid soovid ka oma lapse joonistusega patja, siis võta julgesti ühendust - leiame lahenduse!

Väga armas viis säilitada lapse varase lapseea unikaalne joonistamisstiil :).