MiaPuPe saab täna 11 - Sina kirjuta meile midagi ilusat ja meie kingime ühele õnnelikule jänese :)

Jänes, MiaPuPe sünnipäev, 11

Oleme püüdnud oma väikeseid verstaposte ikka tähistada ja nii iseennast kui ka oma uskumatult toredaid kliente ja sõpru rõõmustada ja tänada. Ilma Sinuta ei oleks me siin ja ilma Sinuta ei oleks ka meie tegemistel mõtet.

Oleme väga tänulikud, kui leiad hetke ja kirjutad meile sünnipäeva puhul siia alla kommentaariumisse midagi ilusat. Tegime 11. sünnipäeva tähistamiseks uue kaisujänese, kelle kõikide kirjutanute vahel välja loosime.

11 on ilus ja helge number, mis annab oma jõu edasi ka uuele aastale. Veebruari teine pool tähistab ka looduses uue eluringi algust - päike juba soojendab, linnud laulavad üha julgemalt ja esimesed kevadlilled on oma ninad maa seest välja pistnud. Loodus on muidugi alati ärkvel, teadvel ja kohal - loodetavasti suudame seda üha enam ka meie :)

Suur aitäh, et oled olemas!
Mõnusat kevadeootust! :)

P.S. Kommentaari kirjutades kirjuta palun ka oma e-maili aadress. See siin kommentaariumis avalikult näha ei jää, seda näeme vaid meie ja saame nii Sulle kohe kirjutada, et võitsid!

51 kommentaari

 • In a travel to Tallinn about 7 years ago, I got a summer bag that I still use it almost everyday. It is beautifully made and with a very nice quality that after these many years it is lovely and useful. Thanks or the professional work. keep up and wish you luck

  Hoori
 • Palju palju õnne🧁

  Sirli
 • Jälle aasta mööda sai
  Teeme sulle pika pai!
  Ole 11-aastasena
  ikka sama hea ja kena! :) Palju-palju-palju õnne sünnipäevaks!

  Janna
 • Tipa-tapa aasta kõnnib,
  kõnnib pikaks väiksed põnnid.
  Palju õnne, mängulusti,
  mingu kõik sul ikka hästi!

  Õnnnnee !!! 🩷

  Kaisa
 • Palju õnne sünnipäevaks!
  Olete sama armsad kui teie meisterdatud kaisukad ja muud tegelased.
  Jõudu ja jaksu teile ka järgmisteks aastateks.
  - Ene F. 21.veebruar 2023

  Ene

Kirjuta oma kommentaar