KKK

  • Kas on võimalik tellida ka nimelist kingitust?
Jah. Enamikke tooteid on võimalik personaliseerida - tikkida peale nimi, kuupäev või muu soovitud tekst. Selleks vali toote juures olevast rippemenüüst personaliseeringu tüüp ja kirjuta soovitud tekst kasti "personaliseeringu kirjeldus".

 

  • Kui valin makseviisiks "ülekanne", kui kiiresti saan siis arve?
Saadame Sulle arve emailile tavaliselt samal päeval, õhtuste ja nädalavahetusel tehtud tellimuste korral järgmisel tööpäeval.

 

  • Kui kiiresti saan oma tellimuse kätte?
Postitame tellimused hiljemalt kolm tööpäeva peale makse laekumist, enamikel juhtudel ühe-kahe tööpäeva jooksul. Kui see tähtaeg mingil põhjusel venib, anname Sulle sellest kindlasti teada.
Kui tellimusega on kiire, siis küsi palun enne tellimuse esitamist üle, kas saame paki Sinule vajalikuks kuupäevaks kohale toimetada. Meie tarneaja sisse on vaja arvestada ka toote valmistamise aeg, asi ei ole vaid kauba teelepanemises :)
Smartpost ja Omniva toimetavad pakid kohale ühe (vahel harva ka kahe) päeva jooksul. Viimasel ajal on pakiautomaadi teenus aina populaarsemaks saanud ja on juhtunud, et pakk kohe järgmisel päeval automaati ei mahu. Palun arvesta sellega, et sel juhul võtab ka tarne veidi rohkem aega.
Rahvusvahelised tellimused jõuavad olenevalt sihtriigist kohale enamasti 10-16 päeva jooksul.

 

  • Kuidas saan valida pakiautomaati, kuhu soovin tellimuse saada?

    Palun kirjuta soovitud pakiautomaadi asukoht ostukorvi lehel olevasse kasti "Pakiautomaadi asukoht". Tarneviisi valiku (kas eelistad Omnivat või Smartposti) saad kinnitada hiljem tellimuse vormistamise käigus.

    Rahvusvahelised tellimused saadame ostu vormistamisel sisestatud aadressile.