Meist

MarielMiaPuPe on Eesti käsitöö ettevõte ja pereettevõte, mis sai oma ametliku alguse veebruaris 2012. Oma veebipoe tegime 2015 aasta suvel.

MiaPuPe hing ja süda on Mariel, kes disainib kõik meie erinevad laste mänguasjad - kaltsunukud, pehmed mänguasjad, beebi mänguasjad, haldjad ja kollid, ning ka lapsemeelsete täiskasvanute peale mõeldes valmivad fantaasiategelased. Lisaks veel kotid ja kaardid ning kõik muu, mille inspiratsioon talle kingib :).

Kõik tooted valmivad samuti käsitööna ning seega on iga eksemplar kordumatu ja erilise hoolega valmistatud.

Kriitilise tähtsusega "töötajaks" on peretütar Mia, kes on MiaPuPe logo autoriks, inspiratsiooniallikaks ning last but not least - toodete testijaks ja suurimaks fänniks.

MiaPuPe kogu administratiivse (ehk siis igava :)) poole ning turunduse ja kliendihaldusega tegeleb Marju.

Soojal ajal võib meid leida mõningatelt välilaatadelt. Külmemal ajal oleme kohal nt Mardilaadal ja ka lahedamatel jõululaatadel. Välilaatade melus tunneb meid ära all fotol näha oleva väljapaneku järgi. Anname oma minekutest kindlasti teada sellesama kodulehe, aga ka meie Facebook'i lehe vahendusel. Hakka meie sõbraks ja oled jooksvalt kõigega kursis!

Nüüd kõik selge, asu rahuliku südamega shoppama :)! Küsimuste korral saab meiega kõige kiiremini ühendust all paremal oleva chat'i nupu abil või kirjutades emailile miapupe@miapupe.com Vastame alati esimesel võimalusel :)