Meist

MiaPuPe töötuba Hiiumaal

MiaPuPe on Eesti käsitöö ettevõte ja pereettevõte, mis sai oma ametliku alguse veebruaris 2012. Oma veebipoe tegime 2015. aasta suvel.

MiaPuPe hing ja süda on Mariel, kes disainib kõik meie erinevad laste mänguasjad - nukud, pehmed mänguasjad, beebi mänguasjad, haldjad ja kollid, ning ka lapsemeelsete täiskasvanute peale mõeldes valmivad fantaasiategelased. Lisaks veel kotid ja kaardid ning kõik muu, mille inspiratsioon talle kingib :)

Kõik tooted valmivad samuti käsitööna meie hubases töötoas Hiiumaa vaikuses ja rahus ning seega on iga mänguasi üsna mitmes mõttes kordumatu. Oma panuse sellesse annavad külmade ilmadega ahjusoojus ning soojade ilmadega päike.

MiaPuPe logo pärineb 4-aastase Mia sulest, kes on nüüdseks juba suureks kasvanud ja vaatab kõiki tegemisi juba mõnevõrra distantsilt, jagab aga endiselt meelsasti oma arvamust ja võtab veel meelsamini uued kaisukad kaissu.

MiaPuPe kogu administratiivse poole ning turunduse ja kliendihaldusega tegeleb Marju.

Postitame aeg-ajal üht-teist ka Facebook'i ja Instagram'i, aga on üsna arusaamatu, kuidas (ja kas üldse) need postitused sõprade ajajoonele ilmuvad, seega tasub aeg-ajalt lihtsalt vaatamas käia, mis uut.

Kõikidele klientidele, kes ei ole uudiskirja saamisest loobunud, saadame aastas ka paar emaili, et anda teada, millega oleme vahepeal tegelenud ja millega saame kasulikud olla.

Aitäh, et tunned huvi meie tegemiste vastu! :)

Soojad tervitused Sulle Hiiumaalt!