Kaltsunukk

MiaPuPe tee sai alguse kaltsunukkudest. Esimesed, mis said tehtud, on nii hirmsad, et neid ei julge enam näidatagi :). Ajapikku on tulnud juurde palju uusi tooteid ja nukud on jäänud üsna tahaplaanile. Seda peamiselt nende hinna tõttu - ühe korraliku ja ehtsa kaltsunuku valmistamine on pikk ja töömahukas protsess ja me oleme väga tänulikud kõikidele, kes seda mõistavad.

Nukud ei ole aga meie valikust kusagile kadunud ja teeme neid endiselt, nüüd küll peamiselt tellimuse peale. All on väike valik meie viimastel aastatel tehtud nukkudest. Kui soovid mõnda last päris ehtsa ning kogu hinge ja südamega tehtud nukuga rõõmustada, siis võta meiega palun ühendust, teeme neid väga hea meelega :)

Kohe saada olevad nukud on näha meie e-poes, siin :)

Beebinukk

Beebinukk on nagu päris väike laps - tal on välja õmmeldud naba ja pepu, sõrmed ja varbad. Tema peal saab harjutada mähkmete vahetamist ja beebi riietamist. Armas sõber väikelapsele, kellele on väike õde või vend sündinud - nii saab ta koos emmega beebi eest hoolitseda :) Beebinukk kaalub umbes 900 grammi ja on 45 cm pikk, tema südame kohal on Eestimaa loodusest korjatud väike südamekujuline kivi.

Beebinukuga tuleb kaasa üks komplekt riideid - pluus ja püksid või pükskostüüm, mähkmed ja papud. Soovi korral teeme lisaks veel tuduriided, teki ja padja jms.

MiaPuPe beebinukk

Tüdruknukk

Tüdruknukud on beebidest veidi väiksemad ja pikkade juustega. Nad kaaluvad umbes 400 g ja on 38 cm pikad. Tüdruknuku juurde kuuluvad kleit, pluus, püksid ja papud. Ka neil on südame kohal pisike südamekujuline kivi ning juuste, silmade ja riiete värvi saab igaüks vastavalt oma soovile ise valida.

MiaPuPe tüdruknukk

Tüdruknukk, käsitöönukk, kingitus sünnipäevaks