MiaPuPe'l on 10. sünnipäev! Kirjuta meile midagi toredat ja osale kingiloosis

 MiaPuPe 10. sünnipäev

10 aastat õnnelikke kliente, huvitavaid väljakutseid, häid mõtteid, nuputamist, katsetusi, õnnestumisi ning näpuotsaga ka ebaõnnestumisi ja nüüd oleme jõudnud just sellisesse staadiumisse nagu fotol olev tegelane - natuke totakas, aga siiralt õnnelik ja rahul sellega, et istumisalune ei ole alati just kõige ideaalsem :)

Oleme väga tänulikud, kui leiad hetke ja kirjutad meile sünnipäeva puhul siia alla kommentaariumisse midagi toredat. Loosime kõikide kirjutanute vahel välja sellesama pildil oleva totakalt õnneliku ja endaga rahuloleva tegelase. Ootame Sinu häid sõnu esmaspäeva (21.02) õhtuni.

Palju õnne, rõõmu ja meelerahu meile kõikidele!

P.S. Kommentaari kirjutades palume kirjutada ka oma e-maili aadressi. See siin kommentaariumis avalikult näha ei jää, seda näeme vaid meie ja saame nii Sulle kohe kirjutada, et võitsid!

P.P.S. Suur-suur aitäh kõikidele kirjutanutele! Väga armas lugemine :) Loosiõnn naeratas sel korral Eve'le!

39 kommentaari

 • Minu 4,5a poeg sai 2.kuu minisünnipäevaks endale MiaPupe kaisuka, kellest sai Kaisu, mida ta seni ajani igalpool kaasas kandis. Hiljuti, ühel lumisel päeval kadus see koduteel ära. Kuna lund on muudkui peale sadanud, pole me seda leidnud. Ei tea, kas on veel lootust juba õblukeseks kulunud halli kaisukat enam teeäärest leida. Vahel ta õhtuti ikka küsib Kaisu järele. Äkki mingi ime juhtub, aga kui ei, siis jäävad soojad mälestused ja pildid igaveseks Kaisut meenutama. Aitäh, Kaisu eest!

  Helena
 • Armastus esimesest silmapilgust ja kestab siiani. Kohtusin MiaPupega juba aastaid tagasi kusagil Eestimaa suvisel laadal. Ei olnudki põhjust aga ostsin ühe tudulooma – ta oli lihtsalt nii armas! Ja katsikukingitust on ju ikka vaja :) Leidis omaniku nii see tuduloom kui ka järgmine ja järgmine ja järgmine. Kui tutvusringkonda sünnib beebi, siis ei ole mul mingit dilemmat – tahan et ka sellel väikesel beebil oleks oma MiaPupe! Viimati reisis üks armas tiigiloom minuga Lõuna-Aafrikasse, et rõõmustada ühte toredat pisikest prantsuse poissi. Sest MiaPupe lihtsalt on nii eriline, et seda tervele maailmale tutvustada.

  Nelli
 • Olen alati mõelnud, et kui mul laps sünnib, siis soetan midagi MiaPuPelt. Ja siis olime Mardilaadal vastakuti. Ja nüüd pole ammu näinud. Aga ma olen vahepeal lapse saanud :P On aeg soetada :)

  Ny
 • Meie rotiaastal sündinud beebile kingiti MiaPuPe rott, kes on nüüd pea 2 aastat tema und valvanud 😍
  Igatahes väga vahva kokkusattumus, et laps sai Hiina horoskoobi järgi omale kaisuka ☺️
  Kas on ka tiigrikaisukaid tulemas? 😉

  Liis
 • Meie peres veel ei ole ühtegi MiaPuPe kaisukat. Aga on kuuene väikemees, kes selle üle kindlasti rõõmustaks. 🙂
  Mulle endale küll tõsiselt meeldib teie tehtu – telli või endale kaisukas. 😄

  Svea

Kirjuta oma kommentaar