It's MiaPuPe's 10th birthday! Write us something nice and participate in the prize draw

MiaPuPe's 10th birthday

10 years of happy customers, interesting challenges, good thoughts, ingenuity, experiments, successes and a few failures, and now we have reached a stage just like the character in the photo - a bit of a dork, but sincerely happy and satisfied with the fact that the underseat is not always the most ideal :)

We would be very grateful if you could find a moment and write us something nice in the comment section below for our birthday. We drew a completely happy and self-satisfied character in the same picture among all those who wrote. We are waiting for your kind words until the evening of Monday (21.02).

Good luck, joy and peace of mind to all of us!

PS When writing a comment, please also write your e-mail address. This will not be publicly visible in the comment section, only we can see it and we can immediately write to you that you won!

PPS A big, big thank you to everyone who wrote! Very nice reading :) The luck of the draw smiled on Eve this time!

39 comments

 • Minu 4,5a poeg sai 2.kuu minisünnipäevaks endale MiaPupe kaisuka, kellest sai Kaisu, mida ta seni ajani igalpool kaasas kandis. Hiljuti, ühel lumisel päeval kadus see koduteel ära. Kuna lund on muudkui peale sadanud, pole me seda leidnud. Ei tea, kas on veel lootust juba õblukeseks kulunud halli kaisukat enam teeäärest leida. Vahel ta õhtuti ikka küsib Kaisu järele. Äkki mingi ime juhtub, aga kui ei, siis jäävad soojad mälestused ja pildid igaveseks Kaisut meenutama. Aitäh, Kaisu eest!

  Helena
 • Armastus esimesest silmapilgust ja kestab siiani. Kohtusin MiaPupega juba aastaid tagasi kusagil Eestimaa suvisel laadal. Ei olnudki põhjust aga ostsin ühe tudulooma – ta oli lihtsalt nii armas! Ja katsikukingitust on ju ikka vaja :) Leidis omaniku nii see tuduloom kui ka järgmine ja järgmine ja järgmine. Kui tutvusringkonda sünnib beebi, siis ei ole mul mingit dilemmat – tahan et ka sellel väikesel beebil oleks oma MiaPupe! Viimati reisis üks armas tiigiloom minuga Lõuna-Aafrikasse, et rõõmustada ühte toredat pisikest prantsuse poissi. Sest MiaPupe lihtsalt on nii eriline, et seda tervele maailmale tutvustada.

  Nelli
 • Olen alati mõelnud, et kui mul laps sünnib, siis soetan midagi MiaPuPelt. Ja siis olime Mardilaadal vastakuti. Ja nüüd pole ammu näinud. Aga ma olen vahepeal lapse saanud :P On aeg soetada :)

  Ny
 • Meie rotiaastal sündinud beebile kingiti MiaPuPe rott, kes on nüüd pea 2 aastat tema und valvanud 😍
  Igatahes väga vahva kokkusattumus, et laps sai Hiina horoskoobi järgi omale kaisuka ☺️
  Kas on ka tiigrikaisukaid tulemas? 😉

  Liis
 • Meie peres veel ei ole ühtegi MiaPuPe kaisukat. Aga on kuuene väikemees, kes selle üle kindlasti rõõmustaks. 🙂
  Mulle endale küll tõsiselt meeldib teie tehtu – telli või endale kaisukas. 😄

  Svea

Write your comment